JOQ Albania
Home

Sherr me thika në Vlorë, plagoset një i ri
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 20/03/2019 21:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur përpara disa minutave në qytetin e Vlorës. Disa të rinj janë konfliktuar dhe situata ka përfunduar deri në përdorimin e thikave.

Ngjarja ka ndodhur ne zonën e Skelës ku pas një sherri, një prej të rinjve ka marrë goditje me thikë në këmbë.

Policia në vendngjarje dhe ka shoqëruar personat e përfshirë në sherr si dhe i riu i plagosur në këmbë nga thika është shoqëruar në spital.