JOQ Albania
Home

Habit Fatmir Hysenbelliu, zbulon se si do e kalojë Shën Valentinin
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/02/2019 11:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fatmir Hysenbelliu është një prej meshkujve më të komentuar shqiptar nga mediat rozë. Kjo për shkak se ai publikon shpesh foto në profilin e tij në Instagram, ku tregon hapur luksin në të cilin jeton.

Por ai komentohet edhe për lidhjet e tij, që ka pasur me vajzat e njohura të showbiz-it. Kujtojmë këtu lidhjen, që ai pati me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.  Po ashtu është mjaft i kërkuar nga femrat dhe duke qënë se dita e të dashuruarëve është afër, të gjithë pyesin se me do e kalojë Hysenbelliu këtë ditë.

Këtë gjë, ai e ka treguar me anë të një postimi në Instagram dhe mund të thuhet se na ka habitutr.

Në këto foto shihet personazhi i filmit vizatimor Sponge Bob i ulur në një kinema.

Krahas kësaj fotoje ai ka shkruar:

Unë me 14 shkurt."