JOQ Albania
Home

S’i la vend imagjinatës, Demi Rose tregon më shumë seç duhet teksa ngjitet në jaht
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/02/2019 11:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Modelja Demi Rose bëhet shpesh herë kryefjala e mediave rozë për shkak të fotove të saj provokuese.

Edhe këtë herë kështu ka ndodhur. Demi është bërë kryefjala e mediave rozë, pasi ka treguar të gjitha asetet e saj në një fotosesion, që ka realizuar gjatë udhëtimit të saj në Tajlandë.

Në këto foto modelja mbante veshur një palë rroba banje në ngjyrë ari, që janë gati transparente, duke i vënë kështu flakën plazhit, ku ndodhej në Tajlandë.

Ndërsa në një foto, Demi shfaqet duke u ngjitur në jaht dhe ka treguar pak më shumë seç duhet.

Në këto foto modelja nuk ka lënë vend për imagjinatë dhe mund të thuhet se  i ka treguar gati të gjitha para objektivit të aparatit fotografik.