JOQ Albania
Home

Kap burrin duke bërë seks me një tjetër, reagimi i tij e habit tërësisht
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/02/2019 10:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tradhtia është një nga fenomenet më të përhapura dhe mund të ]ojë në gjendje të rënduar emocionale dhe mendore varur nga mënyra si zbulohet.

Në Live Leak videoja e tradhtisë së një bashkëshorti ka kapur majat e shikimeve, pasi reagimi i tij kur gruaja e kapi “mat” ishte jashtë pritshmërive.

Ajo hyri në dhomën e hotelit ku ai po qëndronte me të dashurën e tij dhe i kapi me presh në dorë.

Shpërthimi i saj u pasua me shuplaka drejtuar të shoqit dhe të dashurës së tij, por ky i fundit nuk reagoi fare.

Ai duket se nuk e vret fare mendjen por thjeshtë pret kur do të ndalojë sherri mes gruas dhe të dashurës.