JOQ Albania
Home

Habit reperi nga Zvicra hedh valle dhe thotë fjalët që nuk priteshin për vajzat shqiptare
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/02/2019 7:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi nga Zvicra, CliqMe gjatë një interviste në emisionin “N’Kosovë show” ka thënë se është në kërkim të një gruaje shqiptare.

Mesa duket reperit zvicerian i kanë lënë shumë mbresa shqiptarët, sepse do të marohet me një vajzë nga Shqipëria.

Po ashtu ai tha se ka dëgjuar shumë fjalë të mira rreth vajzave të kombit tonë dhe ka filluar të mësojë gjuhën shqipe. Gjatë këtij emisoni reperi i ka habitur të gjithë, pasi ka hedhur në mënyrë perfekte edhe një valle shqiptare.

Si përfundim urojmë që reperi ta gjej sa më shpejt vajzën shqiptare që kërkon dhe të djegë shaminë e beqarit.  Kujtojmë këtu  se ky reper ka bashkëpunuar me reperin nga Kosova Capital T.