JOQ Albania
Home

Merr fund lidhja e Izet Haxhisë dhe “kokëkashtën”? Erjona publikon foton që ngjall dyshime
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11/02/2019 19:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Erjona (kokëkashta) duket se është ndarë nga Izet Haxhia dhe dyshimet mbi këtë fakt na i ka ngjallur vetë Erjona, e cila së fundmi ka postuar një foto me të dashurin e saj të ri.

Pavarësisht se deri pak kohë më parë Izet Haxhia dhe Erjona (kokëkashta), reklamonin lidhjen e tyre si diçka që i kishte mbijetuar çdo sfide, dyshohet se gjithçka midis tyre ka marrë fund, pasi Erjona ka mbyllur edhe profilin e Izet Haxhisë që e menaxhonte prej kohësh.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur midis çiftit por komentet e Erjonës hedhin dyshime se në kohën kur mbronte e betohej për dashurine e Izetit, ka qënë njëkohësisht edhe me francezin.