JOQ Albania
Home

Tifozët presin rinovimin e Ikardit, Uanda heq panntallonat
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 11/02/2019 17:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Situata mes drejtuesve të Interit dhe sulmuesit Mauro Ikardi vazhdon të mos jetë e qetë pasi sulmuesi ende nuk e ka firmosur rinovimin.

Menaxherja dhe bashkëshortja e tij, Uanda Nara, prej kohësh lëshon deklarata konfuze lidhur me këtë çështje.

E në momentin që tifozët presin me ankth rinovimin e lojtarit, ajo shijon jetën.

Uanda ka  pozuar në instagram një foto të sajën ku shihet pa pantallona dhe me të brendshme që nuk lenë shumë vend për fantazi.

Në sfond padyshim ishte dhe fanella e Ikardit, e cila e shoqëron atë thuajse kudo.

Duket qartë që argjentinasja më shumë se sa me rinovimin është angazhuar të reklamojë linjat e saj bombastike.