JOQ Albania
Home

Vajza, na vjen keq! Futbollisti më seksi i Botërorit të Rusisë nuk është më ‘single’
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 11/02/2019 16:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Islanda na zhgënjeu të gjithëve me paraqitjet e saj në Botërorin e Rusisë duke u eliminuar të gjithëve që në fazën e grupeve.

I vetmi çmim që u futua nga kjo skuadër, ishte ai i lojtarit të tyre, Rurik Gislason, i cili u shpall futbollisti më seksi i Botërorit.

Lojtari preferohet nga shumë femra, por tani e tutje ai është i zënë.

Futbollisti është shfaqur në Instagramin e Nathalia Soliani, një modele, në plazhet e Rio de Zhaneiros.

Nuk ka ende një zyrtarizim nga ana e çiftit, por komenti i fundit i Rurik në Instagram bën që historia e dashurisë të dalë zbuluar.

E sigurt është se Rurik nuk është më ‘single’ dhe Nathalia është femra më me fat në botë.