JOQ Albania
Home

Kanë kaluar shumë vite që nga koha që ishin të martuar, Brad Pitt bën një veprim që nuk pritej për ish-bashkëshorten
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 10/02/2019 20:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kanë kaluar shumë vite, që na koha që Brad Pitt dhe Jenifer Aniston ishin një çift. Së funmdi aktori ka  bërë atë, që nuk e kishte menduar askush.

E themi këtë, pasi Pitt ka shkuar në ditëlindjen e ish-bashkëshortes së tij Jenifer Aniston.

Mediat amerikane raportojnë se 55-vjeçari në Sunset Tower Hotel, në Los Angeles papritur.

Ai mbërriti atje me një makinë të zezë me xhama të errët.

Kujtojmë këtu se Brad Pitt dhe Jenifer Aniston u njohën në vitin 1998 dhe u martuan dy vjet më vonë.

Por ata divorcuan pesë vjet më vonë në vitin 2005, pasi aktori u dashurua me aktoren Angelina Jolie në xhirimet e filmit, Mr. e Mrs. Smith .