JOQ Albania
Home

“Plehra, kishte 4 lidhje paralele”, Rezart Veleshnja fëlliq ish-të dashurën
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 10/02/2019 14:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktori i "Portokalli"-së, Rezart Veleshnja i cili interpreton shumë role, ka shpërthyer në rrjetin social Instagram. Ai ka ofenduar me fjalë të ashpra ish-të dashurën e tij Lorena Muratin.

Të gjithë ndjekësit e aktorit i kanë parë fotot e tij që ka hedhur në story, ku edhe ka treguar sesi e ka tradhëtuar vajza që ai donte.

Postimet e Rezartit:

Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…
Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj më një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha"

Më pas ai ka zbuluar  se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.