JOQ Albania
Home

Zhduken 2 persona/ Ishin emra të njohur për policinë, njëri trafikant droge
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/02/2019 14:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy persona rezultojnë të zhdukur prej 5 ditësh në Tepelenë dhe Përmet.

Nga të dhënat e para mësohet se të zhdukurit janë shtetasit Sokol Rama dhe G.H.

Mësohet se Sokol Rama është një emër i njohur për policinë e Përmetit, ndërsa G.H dyshohet se trafikonte drogë.