JOQ Albania
Home

Salah ndryshon totalisht look-un, nuk do e besoni si duket tani
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/02/2019 13:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mohamed Salah ka vendosur të ndryshojë pamjen.

Futbollisti egjipitan ka hequr mjekrën dhe tashmë duket totalisht i tjetërsuar.

Ai u shfaq në Instagram me look-un e ri, ndërsa të gjithë fansat kanë mbetur të habitur nga pamja e tij e re.

Ishim mësuar ta shihnim Salahun gjithmonë me mjekër, kjo edhe për shkak të fesë së tij, por lojtari ka provuar diçka ndryshe.

Ndërkaq, në aspaketin futbollistik, sulmuesi i Liverpoolit po vijon të kalojë një formë mjaft të mirë te skuadra e kuqe.