JOQ Albania
Home

Video e Salah po bën namin në internet!
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/02/2019 17:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mohamed Salah është padyshim një nga lojtarët më të mirë në botë për momentin.

Kohët e fundit, ai është bërë shpesh protagonist edhe jashtë fushe.

Së fundmi, egjiptiani ka postuar një video në profilin e tij në Twitter.

Ai shfaqet duke kaluar një top brenda një rrote të ngritur lartësi.

Deri këtu duket e realizueshme nga një futbollist klasi si Salah, por çudia vjen më pas.

Sulmuesi i Liverpoolit merr një kanaçe e vendos mbi rrotë, ndërsa e rrëzon dhe atë me një goditje perfekte me të mjatën.

Mjafton t’i japësh një top dhe për Mo Salah gjithçka është e mundur.