JOQ Albania
Home

Elseid Hysaj po transferohet te Interi
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/02/2019 14:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Elseid Hysaj do largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt pasi shkodrani është kthyer në një lojtar stoli.

Destinacioni pritet të jetë Interi.

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, kanë nisur kontaktet mes drejtueve zikaltër dhe agjentit të shqiptarit, Xhuifredi.

Gjithçka mund të përmbyllet shumë herët, që me fundin e sezonit Hysaj të shkoj menjëherë për t’iu bashkuar zikatërve.

Kujtojmë që Hysaj ështëedhe tifoz i ekipit të Interit dhe këtë e ka pohuar me gojën e tij.

Shqiptari shprehej:

Ëndrra ime që kur isha i vogël, ka qenë për të luajtur me Interin. Jam një tifoz i kësaj skuadre".