JOQ Albania
Home

“Nuk duhet t’i besosh as gjakut tënd”/ Gruaja tregon si motra e martuar dhe me dy fëmijë, i mori të dashurin
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 07/02/2019 13:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një qytetare ka treguar historinë shokuese, siç e quan ajo të jetës së saj.

Gruaja, nënë e një vajze 10 vjeç, së cilës disa kohë më parë burri i kishte ndërruar jetë rrëfen se ishte njohur me një djalë.

Në mesazhin dërguar për JOQ Albania, ajo shkruan se pas disa kohësh lidhje me personin në fjalë kishte vërejtur diçka që nuk i pëlqente dhe kishte vendosur të ndahej. Por ai nuk e kishte pranuar dot ndarjen dhe kishin krijuar sërish kontakt.

Më pas ajo tregon se pasi ishin rikthyer, një ditë të bukur ai i kishte kërkuar të ndaheshin. Kjo kërkesë e tij ishte miratuar nga vajza, ndërsa kjo e fundit kishte zbuluar se djali me të cilin kishte qenë e lidhur, kishte lidhje edhe me motrën e saj. Motra e saj ishte e martuar dhe kishte dy fëmijë.

Mesazhi i plotë i qytetares:

Pershendetje!!
Vendosa dhe une tju shkruaj lexues te faqes nje histori shokuese dhe te vertete ..Jam nje grua e ndare kam nje vajz 10 vjece .Fati nuk donte te vazhdoja rrugen e jetes me bashkeshortin tim i cili nderroi jete..Para disa kohesh njihem me nje djale pas nje fare kohe njohje verej se dicka nuk shkonte mire ne kete lidhje vendosa te ndahem .personi ne fjale nuk mundi ta pranoj ndarjen nga egiizmi i mashkullit shqiptar beri te pamunduren te kishte kontakte ne te folur me mua …deri ketu eshte normale do thoni ju ..ketu vjen pika kulminante nje dite te bukur thote un nuk dua te vazhdojme me bashke …ok i them un se nuk do mbaj njeri me zor …gjate bisedes shikoj qe ai dinte shume gjera te detajuara per familjen time habitem ku i di keto gjera ky njeri ..duke hulumtuar ne biseda zbuloj qe ky person kishte lidhje me motren time e cila eshte e martuar me 2 femi ..shokohem ata kishin nje lidhje diku 4 muaj bashke ..e zbuloj lidhjen e tyre dhe shokohem ..motra ime dinte gjithcka per kete njeri ..fakti qe ndihej nje tradheti te dyfishte me ben te hakmerem pameshire ….
Une me plot bindjen e them se nuk duhet te besosh as gjakut tend …
Si mund te jetojne keta njerez dhe nuk i japin fund jetes se tyre ….si ka mundesi keta njerez nuk i vret ndergjegja ..
ju lutem mbani emrin tim anonim…flm"