JOQ Albania
Home

Publikohet video e turpshme, ofendohet rëndë Mohamed Salah
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/02/2019 16:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Liverpooli barazoi 1-1 mbrëmjen e së hënës ndaj Liverpoolit.

Gjatë ndeshjes ka ndodhur një episod i pakëndshëm që po bën xhiron e internetit.

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ofendua rëndënga një tifoz.

Teksa po përgatitej të ekzekutonte një goditje këndi, Salah dëgjon disa thirrje nga tribuna.

Një tifoz dëgjohet në video duke thirrur:

"Salah you f***ing Muslim, f***ing Muslim c*nt. F*** off."

Policia dhe FA tani po shqyrtojnë incidentin dhe po përpiqen të identifikojnë tifozin.