JOQ Albania
Home

Mauro Ikardi shfryn kundër tifozëve të Interit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 04/02/2019 13:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Interi po kalon një krizë të thellë dhe kjo duket hapur.

Humbja ndaj Bolognës mbrëmjen e djeshme e ka rënduar edhe më tepër gjendjen te klubi zikaltër.

Në qendër të shenjestrës nga tifozët është vendosur kapiteni, Mauro Ikardi.

Ky i fundit nuk po rinovon dhe tifozët mendojnë se ky hezitim po e dëmton ekipin.

Megjithatë, vetë Ikardi, nuk i ka duruar kritikat dhe ka shpërthyer në rrjetet sociale.

Ai shkruan: 

Nëse nuk na mbështesni kur humbasim, mos na doni as kur të fitojmë.’