JOQ Albania
Home

Nëna jep lajmin tronditës: McGregor është babai i vajzës sime
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 03/02/2019 13:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

McGregor është gjithmonë mes telasheve. Së fundmi boksieri irlandez po përballet me një situatë të çuditshme.

Një nënë beqare insiston se McGregor është babai i vajzës së saj, pasi ajo ka fjetur me yllin e UFC, në vitin 2017.

Terri Muray, 26 vjeçare e ka takuar irlandezin kur ai udhëtoi për në Liverpool, për garën prestigjioze, ‘Grand National’.

Ajo ka thënë se ata kanë kryer marrëdhënie seksuale me McGregor atë mbrëmje.

Muray nuk pretendon përfitime financiare nga sportisti, por thjesht ajo do që ai të kuptojë se ka një vajzë.

Ajo shprehet:

Nuk i dua paratë e tij. Vetëm dua t’i tregoj se është babai i Clodagh dhe nuk po gënjej.