JOQ Albania
Home

Po shikonte video të vjetra pornografike, kupton që ishte nëna dhe babai i saj
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 29/01/2019 13:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua e ka gjetur veten në një situatë aspak të këndshme kur e kuptoi se në filmin për të rritur që po shihte “aktorët” kryesorë ishin prindërit e saj.

Ajo ka treguar për MamaMia se kur ishte 15-vjeç, pasi u kthye nga shkolla, gjeti disa kaseta tek dhoma e prindërve. Pirgun me kaseta e gjeti mbrapa dollapit të rrobave dhe, duke shpresuar se bëhej fjalë për video pikante, vendosi t’i shihte.

Por, u pendua shumë shpejt për vendimin që mori.

Videoja filloi me disa pamje të marra nga një divan që asaj iu duk i njohur. Më pas doli një burri lakuriq që po shkonte drejt gruas që qëndronte tek divani.

Gruaja tregon:

Vetëm kur burri pa rroba u kthye me fytyrë nga kamera e kuptova që isha babai im. U mundova me gjithë forcat e mia që ta ndaloja videon sa më shpejt të ishte e mundur, por dëmi ishte bërë tashmë. Jeta ime mori fund. Prej vitesh u mundova që t’i bllokoja imazhet nga memoria por, më vonë ia tregova vëllait historinë."