JOQ Albania
Home

“I them të më vijë prap në tavolinë”, vajza kërkon djalin me X6
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 26/01/2019 15:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Flirtimet në lokal janë kthyer tashmë në diçka normale. Në Shqipëri ende djemve dhe vajzave u mungon guximi për t’i shkuar deri në fund.

Një rast i tillë ka mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ Albania.

Një 23-vjeçare tregon se ishte duke pirë kafe me një shoqen e saj në një lokal në rrugën e Elbasanit në kryeqytet. Gjatë kësaj kohe një djalë e kishte fiksuar me sy, por ajo nuk i kishte dhënë shumë rëndësi.

Me kalimin e kohës, vajzës fillon që t’i rritet kureshtja dhe e ndjek me sy djalin kur çohet nga lokali dhe i hipën makinës së tij, një x6 e zezë. Vajza i ka dërguar nëpërmjet JOQ një mesazh djalit, duke i thënë se e pret sonte në orën 12.

Ajo ka shkruar:

Si fillim prezantohem ..jam ana nga tr..jam 23vjec dhe puna esht keshtu…isha nje dit duke pire kafe bashk me nje shoqen time tek rr.elbasanit..vura re qe nje djal me shihte njeher dy here u acarova por pastaj mkapie kurjoziteti dhe ngrita koken e un ta shifja dhe po tme shihte prap ti thoja pse me shef? Njs me fiksoji se kur ktheja koken me shifte sa ktheja hiqte syte (e shihja me bisht te syrit veprimet e tij) njs ai iku dhe cte them se di pse po e ndoqa me sy dhe doja tu coja me i thene pse me ngulte syt..dhe them te drejten u mendova e mu duk i kendshem..djali kishte vesh nje xhakeet blu xhinse tbardha bjond syt sja fiksova se e kisha pak larg di qe hupi makines .per me pershkru me kollaj kishte nje x6 te zez dhe nese esht ndjekes ketu i them qe do jem nga ora 12prap dhe tme vi ne tavolin .flm nese posto