JOQ Albania
Home

Tiranë/ Dy djemtë e mitur kryejnë marrëdhënie në mes të ditës
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 14/01/2019 18:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Askush nuk mund të gjykohet se përse kryen marrëdhënie apo për prirjet e tij seksuale, por janë rrethanat ato që e bëjnë këtë akt të diskutueshëm.

Ditën e djeshme në Tiranë, një qytetare ka filmuar një video me përmbajtje të rëndë, ku dy djem të mitur kryejnë marrëdhënie orale dhe anale në një ambient publik teksa shihen që kalojnë edhe kalimtarë.

E ritheksojmë që nuk mund të gjykohen për veprimin e tyre sepse janë ende në një moshë që gjërat nuk i bëjnë me paramendim, por janë në ambient publik dhe askush nuk shkon t’i ndalojë.

Video është filmuar në fushën që ndodhet pranë rrugës së burgut, Tiranë.

Qytetarja shprehet për JOQ Albania se ka mbetur e shokuar nga këto pamje:

Përshëndetje JOQ! Një skandal i paparë, dy çuna që bëjnë seks. Besoj se njëri ishte diku 14 vjec dhe tjetri 10 vjeç.
Ahhh rinia e stome!”

Kur sheh këto pamje ndoshta të vijnë shumë gjëra ndërmend dhe mendon kujt t’ia vësh gishtin më parë, e megjithatë ky nuk është rasti i vetëm i filmuar kur të miturit kryejnë marrëdhënie me njëri-tjetrin.

Komentet u takojnë juve.