JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë në Durrës/ Humbin jetën dy persona
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/01/2019 19:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se dy persona kanë humbur jetën  tek rruga e Kënetës.

Sipas dëshmitarëve pranë redaksisë së JOQ Albania viktima të këtij aksidenti janë burrë e grua dhe  po punohet për identifikimin e tyre.

Ndërsa nga  policia ende nuk ka asnjë informacion ose detaj.