JOQ Albania
Home

Këngëtarja shqiptare tallet me presidentin amerikan
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 10/01/2019 23:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet më aktiv në Instagram.

Ajo ndiqet nga 7.2 milion njerëz nga e gjithë bota. Rexha poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, ndërsa kësaj here e ka kapur me presidentin Donald Trump.

Duke përdorur efekte të ndryshme, ajo ka nxjerrë presidentin amerikan në poza qesharake.