JOQ Albania
Home

E vërteta e shtatzënisë së Encës, reagon këngëtarja dhe i jep fund aludimeve
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 18/12/2018 21:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme, këngëtarja Enca Haxhia i habiti të gjithë, teksa publikoi një Story se është në pritje të një fëmije.

Në profilin e saj Instagram, Enca publikoi një emoji të një gruaje shtatzënë. Në fakt, donte të tregojnte se fëmijët e saj janë këngët.

Në një tjetër postim, ajo shkruajti: 

Nuk jam shtatzënë, por kam shumë këngë të reja.”

Kështu Enca konfirmoi se shumë shpejt do të vijnë në treg disa projekte të reja muzikore.