JOQ Albania
Home

Dita më e keqe për meshkujt është “tortura” e quajtur pazar
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 05/09/2018 7:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E keni parasysh atë shprehjen tipike “më gjeni një vajzë që nuk bën X gjë dhe do të martohem me të”? Epo, ndoshta vajzat mund të thonë “më gjeni një mashkull që bën pazar me qejf dhe do të martohem me të”.

Të gjithë e dimë se dita më e keqe për një mashkull është të dalë për shopping me gruan, të dashurën, motrën apo nënën duke i shoqëruar dyqan më dyqan për disa orë të mira.

E si për ta vërtetuar në foto-galerinë e mëposhtme janë 25 foto që dëshmojnë më së miri “trashjen” e burrave kur dalin për pazar me të dashurat e tyre.

Nuk ka torturë më të garantuar se sa të merrni burrin apo të dashurin tuaj t’ju shoqërojë nëpër dyqanet e rrobave dhe qendrat tregtare…