JOQ Albania
Home

Një natë e paharrueshme me partneri/en poshtë yjeve
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 20/07/2016 12:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të fjeturit në natyrë nuk është diçka e re për njerëzit.

Kampingjet kohët e sotme janë më të preferuarit sidomos për të rinjtë.

Por për çiftet që duan ta kalojnë natën në intimitet dhe në komoditet të plotë kanë menduar alpet zvicerane.

Hoteli pa mure “Null Stern” në malet Graubunden i jep mundësinë çifteve të kenë shtratin e tyre në natyrën e hapur.

191 paund nata për një “dhomë hoteli” me një shtrat, një komodinë dhe llampë dhe asgjë tjetër.

Por një mëngjes i freskët 1970 metra mbi nivelin e detit dhe yjet e pafundme natën me siguri nuk kanë të paguar.