JOQ Albania
Home

Ndërkohë që Tirana digjet nga vapa, në Dhërmi po bëhet nami
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 02/07/2016 13:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është e vërtetë, vapa është bërë thuajse e padurueshme në Tiranë,sidomos nëse duhet të jemi në lëvizje në këta autobusët "komodë" që na ofron Bashkia.

Mirëpo ndërkohë që secili prej nesh po planifikon se ku do të shkojë këtë verë, duhet të themi se në Dhërmi ka filluar sezoni e po bëhet nami. Ky plazh është një nga destinacionet më të preferuara për të rinjtë për shkak të festave dhe koncerteve me muzikë. Videot e mëposhtme tregojnë më së mirë se sa "zjarr" kanë marrë të rinjtë në këto ditë të nxehta në Dhërmi.