JOQ Albania
Home

Seks oral mes njerëzve, xhaja inaguron “nxehtë” sheshin e ri në Tiranë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/06/2017 8:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të gjithë ishim me mendjen tek inagurimi i sheshit "Skënderbej" në Tiranë mbrëmjen e djeshme, ndërsa nuk munguan edhe personat që ndoqën live koncertin festiv të pregatitur nga bashkia. Me sa duket, një prej tyre ka qenë edhe ky xhaje, i cili është emocionuar nga gjithë ajo atmosferë dhe nuk është përmbajtur dot.

Duke dashur të çlirojë emocionet dhe ngarkesat që ka marrë gjatë festës, xhaja ka zgjedhur një cep pas teatrit të Operas në Tiranë, shumë pranë sheshit të ri dhe pasi ka paguar një prostitutë, është ulur pa të keq në një stol e ka shijuar seksin oral që vajza i ka falur.

Ajo që bën përshtypje është fakti që gjithçka ndodh në praninë e personave të tjerë, të cilët kalojnë, ndërpresin punën e vajzës, ndërsa xhaja nuk e lëviz fare mikun nga stoli dhe duke hapur krahët, shijon kënaqësinë që i fal punëtorja e seksit.

Epo, dikush duhej ta inaguronte edhe në këtë mënyrë sheshin e ri!