Dietologët habiten, nëse përdorni këta dy përbërës do të hiqni 7 kile për 7 ditë

Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 06.03.2017, 10:51

dieta Me ngrohjen e kohës dhe largimin nga dollapi të rrobave të trasha patjetër që heqja e kilogramëve të tepërt të marrë gjatë dimrit është një nga problemet shqetësuese. Por edhe për këtë problem e ka një zgjidhje prandaj mos e vrisni mendjen.

Më poshtë ju paraqesim një dietë efektive që do ju ndihmojë të humbisni peshë pa u lodhur shumë me palestër.

Gjithçka duhet bërë është të përzieni disa përbërës nga kuzhina juaj që do japin efektin e dëshiruar nga ju. Gjëja që e bën më shumë popullore këtë dietë është fakti se ajo funksionon natën.

Këta janë përbërësit:

Përbërësit: 2 lugë mjaltë organik 1 lugë çaji pluhur kanelle 250 ml ujë

Përgatitja: Ziejeni ujin pastaj derdheni mbi kanellë. Lëreni të tretet dhe të qetësohet pastaj shtoni mjaltin. Ai gjithmonë duhet të shtohet në pije të ftohtë, pasi kur pija është ende e nxehtë do të shkatërrohen vlerat e tij ushqyes.

Përdorimi: Pini gjysmën e kësaj pijeje që djeg yndyrën para se të shkoni në shtrat dhe gjysmën tjetër në mëngjes në stomakun bosh. Ju do të habiteni nga rezultatet që do të arrini vetëm për një javë!

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit