Pas dy ditëve në qeli, reagon Enca: Janë marrë me ballkonin tim

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18.09.2023, 17:33

Pak ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia u arrestua pasi në ballkonin e saj të shtëpisë u gjetën 5 vazo të mëdha me bimë kanabisi.

Pas arrestimit, ajo qëndroi dy ditë në qeli deri sa gjykata e arsyetoi të paligjshëm arrestimin e saj dhe kërkoi detyrim paraqitje me të.

Mesa duket, Enca e ka kaluar tani këtë pjesë dhe iu është rikthyer rrjeteve sociale.

Në disa “InstaStory” ajo ka shkuar disa fjalë të ngrohta për të gjithë ata që e kanë mbështetur në këto kohë të vështira.

Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”

Ndërkohë që në një tjetër “InstaStory” ka shkruar:

“Janë marrë me ballkonin tim”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit