Nis asfaltimi i rrugës transit në Shtime

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.09.2023, 11:20

Sot ka nisur asfaltimi i rrugës transit në Shtime.

Lajmin e ka dhënë zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi.

Ai ka thënë se vështirësive të mëdha me të cilat u ballafaquan qytetarët në këtë rrugë po u vie fundi.

Durmishi ka njoftuar se nuk do të ndalen me projekte të tilla për tua lehtësuar qarkullimin qytetarëve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit