Vuciq e nis me dramë në Instagram: Sapo filluan bisedat e vështira

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.09.2023, 11:41

“Bisedimet e vështira në Bruksel sapo kanë filluar”.

Kështu ka shkruar në Instagramin zyrtar presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, për nisjen e takimeve në Bruksel me ndërmjetësit europianë dhe më pas edhe atë trepalësh me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit