Arratiset një person nga Burgu i Dubravës, po ruante bagëtitë në fermën e burgut

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.09.2023, 11:29

Shërbimi Korrektues i Kosovës njofton opinionin se i dënuari K.B është larguar nga Pavijoni i Gjysmëhapur i Qendrës Korrektuese të Dubravës.

I njëjti ishte caktuar me vendpunim në ruajtjen e bagëtive të fermës së qendrës.

Kujtim Blaqkori ishte i dënuar me tri vite brurgim dhe do të lirohej më, 16.12.2024.

Për largimin e tij është lëshuar letër rreshtimi dhe është njoftuar edhe policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit