Përfshihen nga zjarri disa varreza në Ferizaj

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.09.2023, 09:22

Disa varreza raportohet se janë përfshirë nga zjarri të hënën rreth orës 11:09 në Ferizaj.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse, ndërsa ekipi i zjarrfikësve e ka lokalizuar zjarrin.

“Ferizaj 11.09.2023-11:09. Raportohet se janë përfshirë nga zjarri disa varreza. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse ndërsa ekipi i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin”, thuhet në raportin policor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe janë ndërmarrë veprimet e nevojshme për procedurat e mëtejme hetimore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit