NATO me urim për Pavarësinë: Të festojmë së bashku me aleatin tonë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 08.09.2023, 17:00

NATO i është bashkangjitur urimeve për Ditën e Pavarësisë së Maqedonisë së Veriut.

Në rrjetin X, NATO ka publikuar fotografi dhe video, duke e uruar anëtarin e saj për 32-vjetorin e pavarësisë.

“Retweet për t’u bashkuar me ne për të festuar Ditën e Pavarësisë për aleatin tonë Maqedonia e Veriut”, shkruhet në postimin e NATO-s.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit