Shpërthen bombola e gazit në Patos, plagosen tre persona

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 29.05.2023, 10:04

Një shpërthim i fortë ka tronditur qytetin e Patosit këtë mëngjes. Bëhet me dije se ka shpërthyer një bombol gazi në Grizë të Patosit, në një banesë private. Në atë momente në shtëpi ndodheshin 3 persona, të cilët janë marrë plagë të rënda.

Sipas informacioneve, të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Fierit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit