30 vjet NEPTUN!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 26.05.2023, 18:23

Si çdo përvjetor, edhe ky vjen plot dhurata dhe surpriza. Neptun feston plot 30 vite ne Shqipëri dhe për të festuar këtë përvjetor të rëndësishëm në historinë e tij, ka organizuar festë gjatë gjithe vitit! Rrjeti i gjigandit Neptun feston 30 vite dhe janë mirënjohës që kanë ndarë këtë rrugëtim së bashku me ju! Çdo gjë ka filluar duke shitur një televizor 30 vite më parë, dhe ja ku Neptun është sot, retaili kryesor dhe më i madh i shitjes së elektroshtëpiakeve në vend por edhe në rajon!

Ofertat speciale fillojnë tani!

Do te ketë oferta te dedikuara me ulje të mëdha si dhe dhurata pa fund duke filluar nga ky muaj e deri në fund të vitit. Por kjo nuk është e gjitha! Mjafton që ju të bëni një blerje prej të paktën 1,000 Lekë dhe mund të bëheni fitues të një Apartamenti.

Çdo blerje që ju kryeni në Neptun do t’u gjeneroje nje kod unik, i cili, duke e dërguar me mesazh ne 53030 ju bën pjesëmarres në llotarinë mujore me dhurata fantastike nga markat partnere që Neptun bashkëpunon prej vitesh tashmë. Por qershia mbi tortë qëndron se ju automatikisht bëheni pjesëmarrës në llotarinë e madhe të fundvitit ku mund të bëheni fitues i një apartamenti në Univers City, këtu në Tiranë. Prandaj, sa më shumë të blini, aq më shumë shance do të keni për të qenë ju fituesi!

Neptun, pjesë e Balfin Group, e filloi rrugëtimin e tij plot 30 vite më parë si një vizion i fuqishëm i Presidentit te Grupit, z. Samir Mane. Në historinë e këtij grupi, Neptun përbën hapin e parë drejt një të ardhme plot sukses në Shqiperi, rajon, Evropë, dhe shumë shpejt edhe më gjerë. Prandaj hajde! sepse Neptun të shpërblen si kurrë më parë! Neptun ju faleminderon që keni qenë pjesë e rrugetimit këto 30 vite dhe që i keni besuar një mision shumë të rëndësishëm, atë të të jetuarit më mirë, cdo ditë!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit