Zhduket një vajzë në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.05.2023, 09:57

Një vajzë është zhdukur në Prishtinë.

Kështu ka raportuar në polici një familjare e saj.

Sipas raportit policor, viktima në fjalë ka dalur nga shtëpia pasditën e 19 majit.

Nga ajo ditë nuk dihet vendndodhja e saj.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit