Kryetarja e Bulqizës feston me dashin dhe meshkuj të zhveshur

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 18.05.2023, 21:26

Kryetarja e sapo zgjedhur e Bashkisë Bulqizë, Festime Mjeshtri, duket se ka festuar me “mjeshtëri” të vërtetë, fitoren e postit më të lartë të qytetit.

Ajo është parë pranë një dashi dhe meshkujve të zhveshur.

Mësohet se bëhet fjalë për një lloj aktiviteti sportiv me pjesëmarrës nga zonat e Trebishtit, Ostrenit dhe Steblevës.

Mbetet ende e paqartë se përse fituesit qëndronin të zhveshur para Kryetares së Bashkisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit