Humbi kontrollin e makinës, vdes i riu nga Struga

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.05.2023, 15:23

Sot rreth orës 00:50 në rrugën rajonale Strugë-Dibër, në hyrje të fshatit Veleshtë, A.O.(21) nga fshati Veleshtë, duke drejtuar veturën “Volkswagen Golf” me targa të Strugës, ka humbur kontrollin mbi automjetin duke dalur kështu nga rruga njofton MPB.

Pas plagëve të marra, vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Qendra Mjekësore e Strugës. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe ekipi SPB Strugë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit