19-vjeçares serbe i ngec tapa brenda vaginës, e mbajti për 3.5 vjet se kishte turp të shkonte tek mjeku

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 08.04.2023, 21:42

Një 19-vjeçare serbe mbajti për 3.5 vjet një tapë brenda trupit të saj, sepse pas një loje seksuale nuk arriti dot ta nxirrte më. Një rast studimor që detajon aksidentin e frikshëm u botua së fundmi në revistën "Pediatric and Adolescent Gynecology".

Pasi përpjekjet e saj fillestare për të hequr tapën dështuan, vajza vendosi ta linte atë brenda trupit të saj.

Sipas studimit, vajza nga Beogradi ishte përmbajtur nga shkuarja në spital për kaq shumë kohë "për shkak të ndjenjës së saj të turpit dhe frikës nga gjykimi i njerëzve".

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit