Vdes 51-vjeçari në Vlorë, dyshohet se u vetëvar në banesën e tij

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 25.01.2023, 14:28

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në lagjen “1 Maji” në Vlorë. Një shtetas me iniciale Q.M 51- vjeç i ka dhënë fund jetë duke u vetëvarur në banesën e tij. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe rrethanat e saj.

Njoftim i i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 13:10, në lagjen “1 Maji”, është gjetur nga familjarët e tij, i pajetë, dyshohet i vetëvarur, në banesën e tij, shtetasi Q. M., 51 vjeç.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit