U rrëzua teksa krasiste pemët pranë banesës, ndërron jetë burri në Çorovodë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 25.01.2023, 13:07

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çorovodë. Një me inicialet, 63 vjecar me iniciale K.K ishte duke krasitur pemët në banesën e tij, ndërsa është rrëzuar nga lartësia, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 11:40, në lagjen “2 Dhjetori”, Çorovodë, shtetasi K.K., 63 vjeç, duke krasitur pemët në banesën e tij, është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit