“Kur do e shtroni rrugën?”/ Qytetari nga Kuçova revoltohet tek Bashkia: Ju kam votuar sa herë keni dashur!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.01.2023, 17:15

Një video është bërë virale së fundmi në rrjetet sociale. Një qytetar nga Kuçova ka shkuar në zyrat e bashkisë dhe ka kërkuar me ngulm që të bëhet kërkesë për shtrimin e rrugës pranë shtëpisë dhe biznesit të tij.

Në zyrat e Bashkisë ai ulëret me të madhe dhe kërkon që të shtrohet rruga, pasi sipas tij ka votuar gjithmonë për Partinë Socialiste.

Ai nuk arrin të takojë dot personalisht kryetarin e bashkisë, por ka një bisedë të tensionuar me nënkryetarin dhe një punonjës tjetër të bashkisë.

Ndiqni videon:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit