Aksidentohet efektivja e policisë Anisa Kostani

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 25.01.2023, 10:28

Një aksident i rëndë është regjistruar një natë më parë në Tiranë, pak pas mesnate në afërsi të kopshtit botanik. Një makinë që drejtohej nga Kristofor Duka, pa patentë dhe që pasagjere ishte efektivja e policisë së Elbasanit Anisa Kostani është përplasur me një tjetër automjet, e më pas me trafikndarësen. Bëhet e ditur se policja është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë ku po merr ndihmë mjekësore, teksa ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Kujtojmë se më 19 gusht të vitit të kaluar, ish-drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano pezulloi nga detyra nënkomisaren e Elbasanit Anisa Kostani. Ajo fyeu gazetarët me gjuhë banale dhe kërcënoi me jetë ata publikisht. Anisa Kostani është nënkomisarja bionde e Elbasanit e cila ka që në muajin qershor të vitit të kaluar që bashkëjeton në shtëpi me një gjarpër të cilin e konsideron si mikun e saj më të mirë.

Ndërkohë JOQ Albania ka siguruar edhe pamje nga aksidenti i rëndë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit