Tragjike në Elbasan! 20-vjeçari vdes pas përplasjes nga një makinë, shoferi arratiset

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23.01.2023, 22:35

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme nê Elbasan. Një 20-vjeçar me iniciale F.S ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet.

Aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit dhe drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.01.2023, rreth orës 21:25, në unazën e qytetit, një automjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar, këmbësorin shtetasin F. S., rreth 20 vjeç, dhe është larguar nga vendi i aksidentit.

Si pasojë shtetasi F. S., ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit