“Bëj seks me vejushën e vëllait tim, të dyve na pëlqen! A duhet të ndalemi për hir të familjeve tona?”

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 26.12.2022, 19:52

Një burrë ka treguar se pas vdekjes së vëllait të tij, vejusha e të ndjerit i është afruar dhe me pëlqimin e të dyve kanë përfunduar në shtrat. Pyetja që ai ka për psikologen është nëse duhet të ndahen për hir të familjeve apo jo.

Burri: Unë jam një burrë në fund të 50-tave dhe kohët e fundit dola nga një marrëdhënie e gjatë, abuzive. Vëllai im vdiq vitin e kaluar dhe pas një mbledhjeje familjare që kishim vejusha e tij mu afrua. Pas aq shumë pakënaqësish që kisha, më pëlqeu vëmendja e saj, e cila përfundoi në disa lojëra seksuale. Pasi shkuam secili në shtëpitë tona patëm edhe shkëmbime mesazhesh erotike.

Ajo më tha se më donte prej vitesh, por thjesht nuk di çfarë të mendoj për këtë. Është e qartë se ajo dëshiron më shumë nga unë . Edhe pse kënaqem në shoqërinë e saj, ndihem i relaksuar dhe kam shijuar lojën dhe mesazhet seksuale, nuk e kam idenë se çfarë duhet të bëj më pas.

Asnjëri prej nesh nuk e ka idenë se si mund të reagonin familjet tona nëse do ta dinin se çfarë kemi bërë. Ne jetojmë aq larg, saqë do të ishte e vështirë që një marrëdhënie të zgjasë. Si mundet që diçka të ndihet kaq rehat dhe e drejtë, por në të njëjtën kohë kaq e gabuar dhe e pafuqishme?

Ekspertja Pamela Stephenson Connolly, e specializuar në trajtimin e çrregullimeve seksuale: Nuk është e pazakontë që të lindin ndjenja të tilla dhe shkëndija seksuale ndizet gjithmonë kur ka diçka të ndaluar për lidhjen. Dëgjoj që familja mund të mos e miratojë (në vetvete, fshehja ndez pasionin), por në realitet, cili është dëmi? Është e qartë se po ju bën të dy të ndiheni më mirë, të paktën në afat të shkurtër. Ju tashmë jeni të vetëdijshëm për atë që mund të shkaktojë kjo histori, vetëm përpiquni që të mos ju errësohen sytë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
PERSONAZHI I VITIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Anri Kashiku
  Anri Kashiku është heroi, vetëm 18 vjeç, i cili humbi jetën në det, pasi u fut të shpëtonte vëllain dhe shokun e tij. Pasi arriti t’i shpëtonte këta, ai nuk mundi të dilte në breg, duke humbur jetën tragjikisht.
  Granit Xhaka
  Granit Xhaka ishte kryefjala e Botërorit në Katar, përsa i përket shqiptarëve, pasi futbollisti me origjinë shqiptare, që luan për Zvicrën, mbrojti mirë veten dhe origjinën e tij, në sfidën me Serbinë. Reagimi i tij në atë ndeshje u shpërnda, pothuajse nga të gjithë shqiptarët dhe fitorja e Zvicrës derdhi në rrugët e shumë qyteteteve të Europës mijëra shqiptarë.
  Marin Mema
  Marin Mema, gazetari patritot, i cili dita-ditës, jo vetëm raporton, por ‘lufton’ për të vërtetën e historisë shqiptare. Gjithashtu, ai është një nga emrat, që ka bërë shumë për të prekurit nga tërmeti.
  Elvis Naçi
  Elvis Naçi, imami bamirës, i cili çdo vit bën shumë më shumë për shqiptarët, duke i ardhur në ndihmë me fondacionin e tij. Finalizimi i banesave për të prekurit nga tërmeti në Thumanë, është vetëm një nga veprat e mira, por janë me qindra raste, për të cilat ai angazhohet personalisht për t’i ndihmuar.
  Luiza Gega
  Luiza Gega, atletja shqiptare, e cila krenoi gjithë kombin, duke u bërë kampione e Europës në garat e atletikës për 3 mijë metra. Pas garës ajo mbajti gjatë gjithë kohës flamurin kuqezi, duke i treguar Europës se Shqipëria ka potencial të madh.
  Robert Neçaj
  Robert Neçaj, roja bregdetare, i cili, pasi shpëtoi motër e vëlla, pati lëndime të rënda për veten. Ai qëndroi disa ditë në spital, për t’u rikuperuar.
  Kevin Qoku
  Kevin Qoku, 11-vjeçari, i cili sakrifikon fëmijërinë e tij, duke punuar sadopak për të siguruar para për librat e shkollës dhe familjen e tij. Kevin u zgjodh nga shqiptarët Heroi i Muajit Gusht, si heroi i vetvetes dhe familjes duke dhënë shembullin e sakrificës dhe punës së ndershme për të arritur qëllimet në jetë.
  Fogerti
  Fogerti, heroi i muajit Shtator, është djali që nxorri nga makina të aksidentuarin në zonën e Selitës, në Tiranë. Ai nuk u mendua dy herë për të hequr xhamin e përparmë dhe për të nxjerrë nga automjeti burrin, që kishte marrë goditje në kokë.
  Aleks Vishaj
  Aleks Vishaj, i riu emigrant, i cili u shpall heroi i muajit Tetor nga shqiptarët. Ai mblodhi më shumë se 300 mijë euro për të shpëtuar jetën e një 20-vjeçari shkodran, i cili ishte aksidentuar, ditë më parë me makinë. Vishaj ka qëndruar 33 orë zgjuar për të arritur këtë shifër nga dhuratat në Tik-Tok.
  Rabie Koçi
  Rabie Koçi, heroina e muajit Nëntor, zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Nënë Fatimeja
  Nënë Fatimeja, heroina e muajit Dhjetor, e cila, pas humbjes së vajzës, ia dedikon jetën e saj përkujdesjes për qentë dhe macet e rrugës. Ajo ushqen dhe kujdeset per dhjetra qenë edhe mace. Pavarësisht, terrorit të policisë për t’i larguar nga banesa, ajo ende vazhdon të mbledhë ushqim për qentë dhe macet.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit