Vjehrra në Greqi kap nusen me shokun, po bënin seks në tualetin e lokalit ditën e dasmës

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23.09.2022, 13:10

Tradhtia ka prishur një moment gëzimi në Greqi. Konkretisht në Achaea, Erymanthos, gjatë një dasme, vjehrra kapi në flagrancë nusen e saj që po martohet me të dashurin e saj në tualetin e lokalit ku po zhvillohej banketi.

Nusja nga Patra po martohej me një burrë nga Achaea, ndërsa ditën e dasmës vendosi të kryej marrëdhënie seksuale në tualetin e lokalit ku po zhvillohej festa me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve.

Dhëndri e dinte që nusja kishte shok të ngushtë Patrinon, por nuk e dinte që ishin më shumë se aq dhe se kishin vite të lidhur. Vjehrra prej kohësh kishte dyshuar se nusja po tradhtonte djalin e saj me shokun.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit