Joe Biden e “humb fare”, mbaron fjalimin dhe hutohet në podium

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 22.09.2022, 22:25

Një video e Joe Biden që shfaqet i përhumbur në skenë pasi mbajti një fjalim gjatë një konference po bën xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale.

Presidenti i SHBA ishte në Konferencën e Fondit Global në New York të mërkurën kur pasi mbaroi fjalimin e po largohej nga podiumi e humbi fare se çfarë duhej të bënte.

Në videon të bërë tashmë virale, Biden shihet teksa lëviz pa kuptim nëpër podium pasi nuk e di se çfarë duhet të bëjë e ku duhet të shkojë.

Kjo nuk është hera e parë që Biden shfaqet i humbur në skena, duke mos e ditur se çfarë duhet të bëjë apo si duhet të sillet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit