Magjia e iPhone 14 mbërrin në One Telecommunications!

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22.09.2022, 16:55

Me datë 23 shtator 2022 ju ftojmë të eksploroni nga afër telefonin smart më të kërkuar në botë, iPhone 14 Pro dhe iPhone 14 Pro Max. Duke nisur nga kjo datë, One Telecommunications nis zyrtarisht shitjen në të gjithë rrjetin e dyqaneve, si rishitës i autorizuar nga Apple.

Mos mungoni në eventin e prezantimit nga afër me telefonin e ri, iPhone 14, përgjatë gjithë ditës së premte, më 23 shtator, tek dyqani ONE Myslym Shyri.

Ejani dhe përjetoni nga afër zhvillimet më të avancuara teknologjike të një smartphone; provoni kameran fantastike 48 MP, me super zoom dhe me ndjeshmëri shumë më të lartë për foto edhe më të mira në dritë të ulët; përjetoni performancën e procesorit A16 Bionic, një revolucion në teknologjinë e telefonave smart që mundëson më shumë jetëgjatësi të baterisë; shihni nga afër ekranin 21% më të madh, me super retina XDR; provoni të xhironi një video në lëvizje, për të parë optimizimin e stabilitetit të subjektit që vendosni në fokus dhe më e rëndësishmja, nxitoni që të jeni JU të parët që do ta bëni tuajin, me çmimet më të mira, në dyqanet One Telecommunications.

Për klientët ONE japim mundësinë që ta kombinojnë edhe me planet ULTRA Unlimited për ta blerë përmes pagesave mujore.

Për të gjithë klientët që do të blejnë gjatë ditës së nesërme një prej modeleve iPhone 14 tek dyqanet ONE, do të përfitojnë edhe karikuesin origjinal Apple falas (kutia iPhone nuk përmban karikues).

Dita e nesërme është festë dedikuar telefonit smart më të famshëm në botë, ejani edhe ju të bëheni pjesë e kësaj feste.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit